Aktualności

Powrót
27.06.2015
Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn

Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn Wrocław 2015: Rezultaty naszych najlepszych zawodników

Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn Wrocław 2015 – Rezultaty po 3 dniach rywalizacji.

Podczas rozgrywanych we Wrocławiu Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn nasi zawodnicy zdominowali konkurencję Kdw3x40. Legioniści zajęli całe podium: 1. Brzeziński Patryk, 2. Kraskowski Robert, 3. Bartnik Tomek i co za tym idzie, zwyciężyli również w zespołowej klasyfikacji w tej konkurencji.

Drużyna w tym samym składzie (Kraskowski, Brzeziński, Bartnik) wywalczyła złoto również w konkurencji Kpn60. Indywidualnie: Robert był 4, Patryk 6, a Tomek 7.
Tomek Bartnik zajął też 4 miejsce w Kdw60L

Konrad Białek był 4 w Psz2x30
Julia Grzybowska zajęła 7 miejsce w Ksp60L
Rafał Błaszkiewicz w Ppn60 zakończył rywalizację na 7 miejsce.

Drużyna (Bartnik, Kraskowski, Szuszczyński) zajęła 3 miejsce w Kdw60L
A w Konkurencjach Kpn40 i Ksp60L zespół LEGII w składzie: Sasińska, Grzybowska, Bykowska zajął 4 miejsca.

Komunikat Klasyfikacyjny

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.