Aktualności

Powrót
08.10.2018
Finał Pucharu Polski

W Zielonej Górze, podczas Finału Pucharu Polski Legioniści aż siedem razy stawali na podium. Możemy śmiało powiedzieć, że nasi Karabiniarze, bo o nich mowa, to czołówka Polskiego strzelectwa.

Tomasz Bartnik zajął I miejsce w konkurencji Karabin 3x40 seniorów oraz wraz z Weroniką Rosłon (Dragon Siedlce) - I miejsce w konkurencji Karabin MIX.
Julia Grzybowska zajęła I miejsce w Konkurencji Kpn60-juniorki oraz aż trzy raz zajęła drugie miejsca w konkurencjac Ksp3x40-juniorek, Ksp60l-juniorek oraz razem z Maćkiem Wojtasiakiem w konkurencji Karabin MIX
Maciej Wojtasiak- I miejsce w Kpn60-seniorów, II miejsce wraz z Julką Grzybowską w Karabinie MIX oraz 7 miejsce w Kdw3x40-seniorów.
Daniel Sadowski- I miejsce w konkurencji Kdw3x40-juniorów, 6 miejsce w konkurencji Kpn60-juniorów.
Sebastian Szuszczyński- II miejsce w Kdw3x40-juniorów, 4miejsce w Kpn60-juniorów.
Joanna Bielska- 6 miejsce w Ksp60l- seniorek
Piotr Szuszczyński- 7 miejsce w konkurencji Kdw60l-seniorów.

W klasyfikacji zespołowej w strzelaniach karabinowych Legia Sekcja Strzelecka zajęła 2 miejsce.

W strzelaniach finałowych walczyła rownież Marta Barszczak, która ostatecznie zajęła 4 miejsce w konkurencji Psp30+30-seniorek i 6 miejsce w konkurencji Ppn60-seniorek.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.