Aktualności

Powrót
15.01.2018
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelaniach pneumatycznych

Wczoraj we Wrocławiu zakończyły się Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelaniach pneumatycznych. Nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie.

Mistrzem Polski w Konkurencji Karabin Pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn został Tomasz Bartnik, czwarte i piąte miejsce w tej konkurencji zajęli odpowiednio Maciej Wojtasiak i Robert Kraskowski dzięki czemu zespół Bartnik, Wojtasiak, Kraskowski zajął najwyższy stopień podium.
Srebro w konkurencji Mix Karabin zdobyli Julia Grzybowska i Tomasz Bartnik.
W konkurencji Pistolet pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn szóste miejsce zajął Jakub Kraśniewski, siódme miejsce zajął Maciej Morawski.

Po raz pierwszy w Polsce (po zmianie przepisów), kobiety startowały w konkurencjach 60-cio strzałowych.
W pistolecie pneumatycznym 60 strzałów najlepsza z naszych zawodniczek Marta Barszczak uplasowała się na 15 miejscu, a zespół Barszczak, Morawska, Kotynia zajął czwarte miejsce.

W konkurencji Mix Pistolet duet Barszczak, Kraśniewski zajął 6 miejsce, tylko jednego punktu zabrakło, aby zakwalifikowali się do finału.

Gratulujemy wszystkim startującym.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.