Aktualności

Powrót
13.09.2015
Nasza zdolna Młodzież

Młodzi zawodnicy LEGII zdominowali Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Białymstoku.

W karabinie Grzybowska Julia zdobyła dwa złote medale (Kpn30 i Ksp3x10) i Puchar dla najlepszego zawodnika w strzelaniach karabinowych. Również w strzelaniu z karabinu dwa srebra (Kpn30 i Ksp40) wywalczył Szuszczyński Sebastian.

W strzelaniu z pistoletu dwukrotnie zwyciężył Radziszewski Mikołaj (Psp30 cz. dokładna i szybka) i został uznany za najlepszego zawodnika wśród pistoleciarzy. Brązowe medale w tej konkurencji zdobyli Glanowski Kacper (Psp30 cz. dokładna) i Sobol Tomasz (Psp30 cz. szybka).

Strzelanie do rzutków rozegraliśmy wśród swoich zawodników. Miejsca na podium zajęli:

Trap 60 — 1. Lachowski Michał, 2. Nasiłowski Jakur, 3. Jędral Wojciech

Skeet 60 — 1. Lachowski Michał, 2. Olbryś Maciej, 3. Nasiłowski Jakub

CWKS LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka w klasyfikacji klubowej zajęła 2 miejsce.

Gratulujemy wszystkim startującym młodym Zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.