Aktualności

Aktualności

Powrót
09.09.2017
IV Zawody o Puchar Sekcji Strzeleckiej - Wyniki

W Rembertowie 9 września przy sprzyjających warunkach pogodowych rozegraliśmy IV Zawodów o Puchar Sekcji Strzeleckiej padło wiele wysokich wyników. Gratulujemy…

Rezultaty…

W strzelaniu z Karabinu centralnego zapłonu 10 strzałów bezbłędny był Papros Marek, nieznacznie słabsi byli dziś Mossakowski Adam i Czachorowski Krzysztof, wszyscy są zawodnikami LEGII Warszawa.
W Karabinie sportowym 10 strzałów leżąc najcelniej trafiał Nowakowski Bartosz (Snajper Poznań), za nim uplasowali się: 2. Wodnicki Michał (LEGIA Warszawa), 3. Weppo Tomasz (Sagittarius Piątnica).
Najlepsi w konkurencji Parkur dziś byli Legioniści: 1. Ziółkowski Marcin, 2. Molęgowski Krzysztof, 3. Zasadziński Jarosław.
W strzelaniu z Pistoletu centralnego zapłonu 10 strzałów miejsca na podium zajęli: 1. Osuchowski Rafał (ZKS Warszawa), 2. Jędruch Mariusz (SALWA Wołomin), 3. Chrzanowski Szymon (LEGIA Warszawa).
W Pistolecie sportowym 10 strzałów różnice w czołówce były niewielkie, ostatecznie klasyfikacja wyglądała następująco: 1. Ciupiński Maciej (LEGIA Warszawa), 2. Szefler Robert (ALFA Siemianowice), 3. Górajski Mateusz (LEGIA Warszawa).
Zdecydowanie lepszy od reszty Zawodników w konkurencji Pistolet sportowy 30 okazał się Osuchowski Rafał (ZKS Warszawa), kolejne lokaty wywalczyli:  2. Kieliszczyk Włodzimierz (LEGIA Warszawa), 3. Szefler Robert (ALFA Siemianwice).
Najwyższe wyniki w konkurencji Snajper 200 uzyskali: 1. Hliwa Zbigniew (ZKS Warszawa), 2. Kalinowski Bartosz (LEGIA Warszawa), 3. Łukijańczuk Mariusz (LEGIA Warszawa).
W konkurencji Trap 10 strzałów o kolejności na podium zdecydowała dogrywka, gdyż w konkurencji zasadniczej trzej Panowie byli bezbłędni, ostatecznie: 1. Molenda Paweł (Obrońca Troszyn), 2. Matusik Piotr (LEGIA Warszawa), 3. Zasadziński Jarosław (LEGIA Warszawa).

Komunikat zamieszczono w zakładce Zawody pod hasłem Wyniki Zawodów.

Zawody Otwarte Sekcji Strzeleckiej współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Karabin sportowy: 1. Kamionka Leszek, 2. Remiszewski Patryk, 3. Wilanowski Maciej.
Pistolet sportowy: 1. Ciborowski Krzysztof, PorydzajCezary, 3. Kukla Robert.
Pistolet centralny: 1. Grzelak Cezary, 2. Siła-Nowicki Piotr, 3. Parchan Wiesław.

Rezultaty

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Powerade
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Samorząd Województwa Mazowieckiego
Elijako-al
M. St. Warszawa
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
Comp