Aktualności

Aktualności

Powrót
25.02.2016
Zawody Otwarte Sekcji Strzeleckiej - Wyniki

25 lutego w czwartek na strzelnicy przy Łazienkowskiej odbyły się kolejne Zawody Otwarte Sekcji Strzeleckie. Zawodnicy mogli startować w 7 konkurencjach, trzech w centralnym zapłonie i czterech w bocznym.

W karabinie centralnego zapłonu 10 zdecydowanie lepszy od innych okazał się Majewski Bartłomiej (LEGIA Warszawa), kolejne wyniki osiągnęli 2. Linek Dariusz i 3. Ciesiński Jan, również z LEGII Warszawa.
W Karabinie sportowym 10 strzałów także triumfowali zawodnicy LEGII Warszawa: 1. Mendelewski Mirosław, 2. Gałęzowski Paweł, 3. Gołębiewski Grzegorz.
Najlepsi w strzelaniu z Pistoletu centralnego zapłonu 10:  1. Ciupiński Maciej (98/100), 2. Wielgosz Marcin (96/100), 3. Rożniecki Mariusz (95/100), wszyscy są członkami LEGII Warszawa.
Podobne wyniki padły w strzelaniu z Pistoletu sportowego 10 strzałów, a kolejność na podium  wyglądała następująco: 1. Ciupiński Maciej (97/100), 2. Rożniecki Mariusz (96/100), 3. Zawadzki Michał (95/100) wszyscy są reprezentantami LEGII Warszawa.
Rywalizacja w części szybkiej Pistoletu sportowego 10 strzałów rozegrała się niemal wyłącznie pomiędzy zawodnikami LEGII i zakończyła się kolejnym zwycięstwem Ciupińskiego Macieja (96pkt), za nim uplasowali się 2. Królikowski Piotr (91pkt) i 3. Basiak Dariusz (90pkt).
Pistolet sportowy 30 strzałów także zdominowali Legioniści: 1. Kudiura Łukasz, 2. Buczyłko Jan, 3. Bielecki Waldemar.
Rezultaty w Rewolwerze centralnego zapłonu 10 strzałów: 1. Majeski Piotr (LEGIA Warszawa), 2. Buczek Tomasz (ZKS Warszawa), 3. Orzechowski Waldemar (LEGIA Warszawa), wszyscy są zawodnikami LEGII Warszawa.
 

W celu podwyższenia Państwa bezpieczeństwa pełny komunikat zawodów jest dostępny po zarejestrowaniu się w Strefie Klubowicza.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Samorząd Województwa Mazowieckiego
M. St. Warszawa
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Daisser
Garand
Vismag