Klub

Klub

Sekcja Młodzieżowa

Nasza Sekcja umożliwia młodym ludziom rozpoczęcie uprawiania strzelectwa sportowego oraz doskonalenie swoich umiejętności pod fachową opieką najlepszych trenerów i instruktorów.

Podejmując decyzję o wstąpieniu do klubu najpierw należy zastanowić się z jakiej broni będziemy chcieli strzelać. Strzelectwo sportowe obejmuje 15 konkurencji olimpijskich, podzielonych w trzech grupach: pistolet, karabin i strzelba.


Treningi pistoletowe i karabinowe prowadzone są na strzelnicach WAT przy ul Kaliskiego (broń pneumatyczna) i przy ul. Galileusza (broń kulowa), odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 14.30 – 18.30
Kontakt: trener Katarzyna Klepacz-Bartoszek – 693 333 941


Treningi na strzelnicy przy ul Łazienkowskiej prowadzone będą z broni pneumatycznej w poniedziałek i wtorek oraz czwartek i piątek w godz. 15.00-18.00.
Kontakt: instruktor Piotr Szuszczyński — 501 227 174


Treningi śrutowe (strzelba) czyli tzw. strzelanie do rzutków prowadzone są na strzelnicy w Rembertowie na terenie AON, odbywają się od wtorku do soboty.
Kontakt: trener Iryna Yukhatova – 505 699 265


Treningi trwają około godziny, trenerzy są dostępni na strzelnicy w podanych powyżej terminach, tak więc można wybrać dogodne godziny treningów, jednak trzeba wiedzieć, że rozpoczynając przygodę ze strzelectwem należy trenować przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, aby przyniosły one rezultaty.


Aby rozpocząć trenowanie strzelectwa wystarczy zadzwonić i umówić się z trenerem na trening zapoznawczy.

 

Kontakt do biura klubu

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Powerade
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Samorząd Województwa Mazowieckiego
Elijako-al
M. St. Warszawa
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
Comp