Klub

Klub

Zbliżeniowa Legitymacja Klubowa

Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój klubu w ostatnim okresie, zaistniała konieczność dostosowania naszych legitymacji klubowych do nowych możliwości teleinformatycznych.

W związku z tym zarząd klubu podjął decyzję o wystawieniu nowych legitymacji członkowskich, które będą jednocześnie spersonalizowaną kartą zbliżeniową członka klubu.

Ich nowe właściwości pozwolą nam m.in. usprawnić rejestrację członków podczas wizyt na strzelnicach, obsługę spraw członkowskich w biurze klubu, przeprowadzanie zawodów klubowych.

Wszystkie legitymacje wydane przed 1 listopada 2017 roku tracą ważność z dniem 31 stycznia 2018. Nie ma konieczności zwrotu dotychczas wydanych legitymacji.

Wydanie nowej legitymacji jest bezpłatne. Aby otrzymać nową legitymację, prosimy o wizytę w biurze klubu po opłaceniu składek członkowskich w celu wypełnienia i złożenia stosownego wniosku.

Do wniosku konieczne będzie dostarczenie aktualnego zdjęcia zgodnego z formatem zdjęcia do dowodu osobistego zgodnego z tą specyfikacją:
https://obywatel.gov.pl/wyjazd-za-granice/zdjecie-do-dowodu-lub-paszportu

Termin wydania nowej legitymacji to około dwa tygodnie od momentu złożenia wniosku wraz ze zdjęciem. Zostaną Państwo o tym poinformowani listownie bądź poprzez wiadomość SMS.

Dotychczas wydane legitymacje nie są podlegają zwrotowi i mogą być zachowane przez członków w celach pamiątkowych.

Złote i srebrne karty członkowskie zachowują swoją ważność zgodnie z ich terminem ważności.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

4SHOOTER
Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Samorząd Województwa Mazowieckiego
M. St. Warszawa
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Daisser