Klub

Klub

Zbliżeniowa Legitymacja Klubowa

Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój Klubu w ostatnim okresie zaistniała konieczność dostosowania naszych legitymacji klubowych do nowych możliwości teleinformatycznych.

W związku z tym Zarząd Klubu podjął decyzję o wystawieniu nowych legitymacji członkowskich. Nowe legitymacje będą jednocześnie spersonalizowaną kartą zbliżeniową członka Klubu.

Ich nowe właściwości pozwolą nam m.in. usprawnić rejestrację członków Klubu podczas wizyt na strzelnicach, obsługę spraw członkowskich w biurze Klubu, przeprowadzanie zawodów klubowych.

Wszystkie legitymacje wydane przed 1 listopada 2017 r. tracą ważność z dniem 31 stycznia 2018. Nie ma konieczności zwrotu dotychczas wydanych legitymacji.

Wydanie nowej legitymacji jest bezpłatne. Aby otrzymać nową legitymację prosimy o wizytę w biurze klubu po opłaceniu składek członkowskich, w celu wypełnienia i złożenia stosownego wniosku.

 

Do wniosku konieczne będzie dostarczenie aktualnego zdjęcia zgodnego z formatem zdjęcia do dowodu osobistego zgodnego z tą specyfikacją:

https://obywatel.gov.pl/wyjazd-za-granice/zdjecie-do-dowodu-lub-paszportu

Termin wydania nowej legitymacji to około dwa tygodnie od momentu złożenia wniosku wraz ze zdjęciem. Zostaną Państwo o tym poinformowani listownie bądź poprzez wiadomość sms.

Dotychczas wydane legitymacje nie są podlegają zwrotowi i mogą być zachowane przez członków w celach pamiątkowych.
 
Złote i srebrne karty członkowskie zachowują swoją ważność zgodnie z ich terminem ważności.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Powerade
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Samorząd Województwa Mazowieckiego
Elijako-al
M. St. Warszawa
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
Comp