Aktualności

Aktualności

Powrót
09-13.09.2020 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław

We Wrocławiu zakończyła się, trwająca w dniach 9-13 września, najważniejsza impreza roku dla zawodników kategorii wiekowej juniorka młodsza/ junior młodszy, a mianowicie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.

Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach karabinowych, pistoletowych oraz w strzelaniu do rzutków.
W klasyfikacji klubowej CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka uplasowała się na 4 miejscu, uzyskując 76 punktów.
Świetnie poradzili sobie zawodnicy śrutowi.
Katarzyna Kosiba w konkurencji Trap 100 zajęła 1 miejsce, wynikiem 76 ustanowiła NRP
W konkurencji Trap Mix zespół Kosiba/Yazykov zajął 1 miejsce, a team Kurpiewska/Hancke - 3.
W konkurencji Trap 100 juniorzy młodsi na drugim i trzecim stopniu podium stanęli odpowiednio Wołodymyr Yazykov i Piotr Hancke.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom.

Komunikat z zawodów.

Tekst/Foto: Katarzyna Klepacz/ Iryna Yukhatova/ Robert Osmulski

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.