Aktualności

Aktualności

Powrót
9-11.10.2020 r. Długodystansowe Mistrzostwa Polski F- Class

W dniach 9-11 października 2020 na strzelnicy "Casull" w Skarżysku odbyły się Mistrzostwa Polski F-Class na dystansach 300 metrów, 600 metrów i 800 metrów (trójbój) z dodatkowym dystansem 1000 jardów (914 metrów). Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na podium.

Poniżej wyniki najlepszych zawodników:

Dystans 300 m - klasa Semi-Auto

1. 

 Błażej Domański  

94

(3X) 

2. 

 Marek Rydz 

91

(1X) 

3. 

 Michał Wodnicki  

87

(1X) 

 

Dystans 300 m - klasa Semi-AutoOpen

1. 

 Kamil Bania 

99

(2X) 

2. 

 Jakub Sidorowicz 

95

(4X) 

3. 

 Dariusz Grzybowski  

95

(1X) 

 

Dystans 300 m - klasa Sniper

1. 

 Bogdan Raczyński 

100

(6X) 

2. 

 Jerzy Przepiórski 

100

(4X) 

3. 

 Grzegorz Szulczyński 

99

(4X) 

 

Dystans 300 m - klasa SniperOpen

1. 

 Luděk Horák 

100

(6X) 

2. 

 Mirosław Małek 

100

(5X) 

3. 

 Maciej Wysokinski 

99

(6X) 

 

Dystans 300 m - klasa F/TR

 

1. 

 Saulius Paknys 

100

(5X) 

2. 

 Sylwiusz Bajraszewski 

100

(4X) 

3. 

 Bogdan Raczyński 

99

(5X) 

 

Dystans 300 m - klasa Open

1. 

 Bogdan Raczyński 

100

(7X) 

2. 

 Andrzej Blok 

100

(7X) 

3. 

 Iwona Wysokinska 

100

(5X) 

 

Dystans 300 m - klasa Magnum

1. 

 Adam Sztybór 

98

(2X) 

2. 

 Wiesław Wyroba 

97

(4X) 

3. 

 Piotr Lalik 

96

(2X) 

 

Dystans 600 m - klasa Semi-Auto

1. 

 Marek Rydz 

94

(3X) 

2. 

 Michał Wodnicki  

94

(1X) 

3. 

 Błażej Domański  

91

(2X) 

 

Dystans 600 m - klasa Semi-AutoOpen

1. 

 Michał Wodnicki 

95

(3X) 

2. 

 Błażej Domański 

94

(1X) 

3. 

 Igor Stefanowski 

93

(1X) 

Dystans 600 m - klasa Sniper

1. 

 Sławomir Mlicki 

99

(3X) 

1. 

 Bogdan Raczyński 

99

(3X) 

3. 

 Adam Sztybór 

99

(3X) 

 

Dystans 600 m - klasa SniperOpen

1. 

 Luděk Horák 

98

(6X) 

2. 

 Maciej Wysokinski 

98

(2X) 

3. 

 Petr Mothejl 

98

(1X) 

 

Dystans 600 m - klasa F/TR

1. 

 Sylwiusz Bajraszewski 

99

(5X) 

2. 

 Andrej Aidamovic 

99

(5X) 

3. 

 Marek Fulbiszewski 

99

(1X) 

 

Dystans 600 m - klasa Open

1. 

 Luděk Horák 

100

(6X) 

2. 

 Maciej Wysokinski 

100

(5X) 

3. 

 Iwona Wysokinska 

100

(4X) 

 

Dystans 600 m - klasa Magnum

1. 

 Adam Sztybór 

100

(5X) 

2. 

 Szymon Brzyski 

98

(4X) 

3. 

 Petr Mothejl 

96

(2X) 

Dystans 800 m - klasa Semi-Auto

1. 

 Błażej Domański  

86

  

2. 

 Marek Rydz 

81

  

3. 

 Michał Wodnicki  

77

  

Dystans 800 m - klasa Semi-AutoOpen

1. 

 Błażej Domański 

98

(2X) 

2. 

 Jakub Sidorowicz 

93

(3X) 

3. 

 Tomasz Jastrząbek 

89

  

Dystans 800 m - klasa Sniper

1. 

 Bogdan Raczyński 

100

(3X) 

2. 

 Marek Bąkowski 

99

(2X) 

3. 

 Mirosław Małek 

97

(3X) 

Dystans 800 m - klasa SniperOpen

1. 

 Luděk Horák 

99

(2X) 

2. 

 Mirosław Małek 

99

(1X) 

3. 

 Ireneusz Woszczek 

99

(1X) 

Dystans 800 m - klasa F/TR

1. 

 Marek Bąkowski 

99

(4X) 

2. 

 Tomasz Bąkowski 

98

(3X) 

3. 

 Bogdan Raczyński 

98

(3X) 

Dystans 800 m - klasa Open

1. 

 Luděk Horák 

100

(8X) 

2. 

 Jerzy Rozlucki 

100

(6X) 

3. 

 Petr Novak 

100

(5X) 

Dystans 800 m - klasa Magnum

1. 

 Adam Sztybór 

99

(4X) 

2. 

 Jan Małek 

97

(1X) 

3. 

 Adam Wardęcki 

96

  

Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto

1. 

 Błażej Domański  

 

94

(3X)

91

(2X)

86

 

 

271

(5X)

2. 

 Marek Rydz 

 

91

(1X)

94

(3X)

81

 

 

266

(4X)

3. 

 Michał Wodnicki  

 

87

(1X)

94

(1X)

77

 

 

258

(2X)

 

Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen

1. 

 Błażej Domański 

 

95

(1X)

94

(1X)

98

(2X)

 

287

(4X)

2. 

 Jakub Sidorowicz 

 

95

(4X)

85

(2X)

93

(3X)

 

273

(9X)

3. 

 Kamil Bania 

 

99

(2X)

89

(1X)

84

 

 

272

(3X)

Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper

1. 

 Bogdan Raczyński 

 

100

(6X)

99

(3X)

100

(3X)

 

299

(12X)

2. 

 Josef Prochazka 

 

97

(2X)

97

(4X)

97

(2X)

 

291

(8X)

3. 

 Adam Sztybór 

 

98

(3X)

99

(3X)

93

(1X)

 

290

(7X)

Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen

1. 

 Luděk Horák 

 

100

(6X)

98

(6X)

99

(2X)

 

297

(14X)

2. 

 Mirosław Małek 

 

100

(5X)

98

 

99

(1X)

 

297

(6X)

3. 

 Maciej Wysokinski 

 

99

(6X)

98

(2X)

96

(2X)

 

293

(10X)

 

Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR

1. 

 Sylwiusz Bajraszewski 

 

100

(4X)

99

(5X)

97

(1X)

 

296

(10X)

2. 

 Bogdan Raczyński 

 

99

(5X)

98

(6X)

98

(3X)

 

295

(14X)

3. 

 Andrej Aidamovic 

 

98

(3X)

99

(5X)

96

 

 

293

(8X)

 

Klasyfikacja trójboju w klasie Open

1. 

 Luděk Horák 

 

100

(4X)

100

(6X)

100

(8X)

 

300

(18X)

2. 

 Zbigniew Kluziak 

 

100

(5X)

100

(4X)

99

(5X)

 

299

(14X)

3. 

 Petr Novak 

 

99

(6X)

99

(5X)

100

(5X)

 

298

(16X)

 

Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum

1. 

 Adam Sztybór 

 

98

(2X)

100

(5X)

99

(4X)

 

297

(11X)

2. 

 Szymon Brzyski 

 

96

 

98

(4X)

95

(1X)

 

289

(5X)

3. 

 Adam Wardęcki 

 

95

(2X)

96

(1X)

96

 

 

287

(3X)

Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto

1. 

 Marek Rydz 

 71

  

2. 

 Maciej Halladin 

 67

  

3. 

 Dariusz Dziamski 

 50

  

 

Dystans 1000 yd - klasa Semi-AutoOpen

1. 

 Błażej Domański 

 90

  

2. 

 Tomasz Jastrząbek 

 88

(2X) 

3. 

 Ryszard Srokosz 

 83

  

 

Dystans 1000 yd - klasa Sniper

1. 

 Marek Rydz 

 90

  

2. 

 Adam Sztybór 

 88

(3X) 

3. 

 Marek Bąkowski 

 88

(1X) 

 

Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen

1. 

 Mirosław Małek 

 95

  

2. 

 Roman Kurdziel 

 93

  

3. 

 Janusz Stępniewski 

 93

  

 

Dystans 1000 yd - klasa F/TR

1. 

 Bogdan Raczyński 

 97

(3X) 

2. 

 Andrej Aidamovic 

 95

(2X) 

3. 

 Marek Papros 

 93

(1X) 

 

Dystans 1000 yd - klasa Open

1. 

 Petr Mothejl 

 97

(3X) 

2. 

 Jacek Dorszewicz 

 97

(1X) 

3. 

 Jerzy Rozlucki 

 96

(3X) 

 

Dystans 1000 yd - klasa Magnum

1. 

 Szymon Brzyski 

 92

  

2. 

 Piotr Narloch 

 90

  

3. 

 Adam Sztybór 

 89

(1X) 

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych osiągnięć.

Źródło: https://f-class.pl/index.php
Foto: https://f-class.pl/index.php

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

M. St. Warszawa
Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Garand
Vismag
Megraf
TON Insitute
Strzelnica Shockfire
Czerwony Wieprz
Elixir Delikatesy