Aktualności

Aktualności

Powrót
I Runda Pucharu Polski, Ogólnopolskie Zawody w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych i zawody w strzelbie IPSC

W dniach 21-24.04.2022r. w całej Polsce rozgrywały się najróżniejsze zawody strzeleckie.

We Wrocławiu odbyła się I Runda Pucharu Polski (pistolet, karabin).
Oczywiście na koncie zawodników z Legii pojawiło się wiele sukcesów i medali. Katarzyna Klepacz zajęła 2 miejsce zarówno w Pistolecie pneumatycznym jak i Pistolecie sportowym 30+30. Tomasz Bartnik zwyciężył w Karabinie pneumatycznym, a w Karabinie 3x20 zajął 2 miejsce. Izabela Wąsik zdobyła brązowy medal w pistolecie sportowym 30+30 juniorek. Sukcesy Legii zostały przypieczętowane przez Katarzynę Klepacz i Roberta Osmulskiego i ich srebro w Pistolecie pneumatycznym Mix!

W Gryfinie odbyły się Ogólnopolskie Zawody w strzelectwie sportowym Osób Niepełnosprawnych. Marek Dobrowolski dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium - raz w Karabinie pneumatycznym leżąc OPEN, a drugi raz w Karabinie dowolnym leżąc OPEN.

W Wiechlicach odbyły się zawody w strzelbie IPSC. Nikogo chyba nie zdziwi, gdy powiemy, że Marcin Tausiewicz w klasie OPEN zajął 1 miejsce.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodników! Trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.