Aktualności

Aktualności

Powrót
29.02.2016
Informacja o Strefie Klubowicza

Została stworzona Strefa Klubowicza, z której będzie możliwy dostęp do wyników.

Dzień 25 oraz 26 luty były dniami testu działania systemu. Przepraszamy za powstałe w związku z tym utrudnienia, ale powyższe testy były konieczne w warunkach trwania zawodów.

Termin pełnego uruchomienia Strefy Klubowicza planowany jest na 21.03.2016 r. Po tym okresie zalogowanie będzie konieczne, by uzyskać dostęp do wyników.

Aby uzyskać dostęp do Strefy należy się zarejestrować w tym formularzu: http://www.strzelectwo-legia.pl/pl/logowanie/rejestracja.html

Do rejestracji potrzebny jest numer ważnej legitymacji klubowej. W przypadku problemów z uzyskaniem numeru prosimy o kontakt z Biurem Klubu.

Po rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem. Aby aktywować konto konieczne jest kliknięcie w link w nim zawarty.

Prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie w Strefie, przed terminem jej włączenia. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której zostaniecie Państwo bez dostępu do wyników.

W razie problemów technicznych z zarejestrowaniem się w Strefie prosimy o kontakt:

admin@strzelectwo-legia.pl

tel. +48 530 006 361

Zawodnicy niezrzeszeni

Zawodników niezrzeszonych, którzy startują w zawodach organizowanych przez Klub prosimy o kontakt pod adresem: admin@strzelectwo-legia.pl w celu uzyskania dostępu.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
Garand
Vismag
Megraf