Aktualności

Aktualności

Powrót
INFORMACJA

Istniejący w Polsce stan epidemii wywołał zagrożenie i dylematy dla wszystkich członków naszej społeczności, zarówno w kwestiach zdrowotnych, jak i rodzinnych, czy ekonomicznych. Jako Klub z wieloletnimi tradycjami, zrzeszający członków o dużej świadomości moralnej i patriotycznej oraz etosie działania wspólnoty nie możemy pozostawać bezczynnie w obliczu powstałego zagrożenia.

     Zarząd podjął już działania dla organizowania różnego rodzaju pomocy, głównie dla najbardziej narażonych w dzisiejszym czasie członków społeczności, jakim są służba zdrowia, dzieci i seniorzy.

     W ramach pomocy wzajemnej nie możemy również zapomnieć o członkach naszego Klubu. Jednym z działań jest próba ułatwienia codziennego życia członków Klubu i ich rodzin poprzez zorganizowanie zakupu żywności. Biorąc pod uwagę m.in. zalecenia pozostawania w domu, zagrożenia związane ze zwykłym wyjściem po zakupy, czy też długi czas oczekiwania na realizację zamówień, chcemy zapewnić kontakt z dostawcami mogącymi dostarczyć towar pod drzwi na preferencyjnych dla naszych członków warunkach. Pierwszeństwo oczywiście będą mieli przedsiębiorcy będący naszymi członkami. W naszym najbliższym Newsletterze podamy pierwsze takie adresy dostawców.  Prosimy również naszych członków przedsiębiorców o zgłaszanie chęci uczestnictwa w tej akcji na nasz adres mailowy kontakt@strzelectwo-legia.pl.

     Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz portali społecznościowych, na których będziemy na bieżąco zamieszczać informacje dotyczące naszych działań oraz propozycji dla społeczności klubowej.

 

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Garand
Vismag
Megraf
TON Insitute
Pieczone&Wędzone