Aktualności

Aktualności

Powrót
Liga Młodzieżowa ESC i Puchar Świata ISSF w strzelaniu do rzutków

W kwietniu na zawodach międzynarodowych w Tallinie i Lonato mogliśmy zobaczyć naszych dwóch zawodników - Macieja Zygmuntowskiego i Wołodymyra Yazykova

W estońskim Tallinie reprezentacja Polski rozgrywała mecze w ramach rundy kwalifikacyjnej do finały Ligi Młodzieżowej ESC (European Shooting Confederation). W drużynie pistoletowej znalazł się nasz zawodnik Maciej Zygmuntowski. Polska odniosła zwycięstwo we wszystkich rozegranych meczach (z Norwegią, Estonią, Łotwą, Szwecją) i dzięki temu reprezentacja pojedzie na finał, który odbędzie się w październiku w Budapeszcie. Brawo Maciek!
Trzymamy kciuki za wygraną w stolicy Węgier
 
We włoskim Lonato rozgrywał się Puchar Świata ISSF w strzelaniu do rzutków. Nasz zawodnik Wołodymyr Yazykov w konkurencji TRAP 125 mężczyzn uzyskał wysoki wynik 106/125 rzutków. Wielkie gratulacje dla Wowy!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
fot. Iryna Yukhatova, Risto Aarrekivi, Wołodymyr Yazykov

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

M. St. Warszawa
Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Sejfy
EASTPROD
Megraf
TON Insitute
Hubertus Pro Hunting
Malik & Malik
Cenzin
Fundacja Civis Modernus
Achilles Centrum Medyczne