Aktualności

Aktualności

Powrót
Nabór do Bractwa Wojowników Kruki

Bractwo Wojowników Kruki od dawna jest zaprzyjaźnione z naszym Klubem, zapraszamy miłośników rekonstrukcji historycznych do kontaktu z przedstawicielami Bractwa.

Pomimo ciężkiej dla sportu i rekonstrukcji sytuacji w tym sezonie oraz odwołaniu większości imprez w których moglibyśmy się wykazać bojowo, wciąż regularnie trenujemy aby utrzymać formę i nie tracić sprawności bojowej.

 Szukamy chętnych, którzy chcieliby dołączyć do jednej z najbardziej utytułowanych drużyn w Polsce, sprawdzić się w dyscyplinie jaką jest walka bronią białą oraz dowiedzieć się więcej o rekonstrukcji historycznej epoki Wikingów.  Do tematu podchodzimy w sposób sportowy,  najwyższy nacisk kładziemy na regularne treningi i pracę nad polepszaniem formy, równie istotnym aspektem są relacje między ludźmi. Aby wyjść do walki w której bierze udział kilkuset wojowników naładowanych testosteronem, trzeba mieć zaufanie do ludzi z własnej drużyny.
 
Jeśli jesteś aktywny fizycznie i chcesz spróbować tego ciężkiego sportu wymagającego rozwoju na wielu płaszczyznach, nie obawiasz się walki i chcesz sprawdzić siłę swojego charakteru, przyjdź do nas. Jeżeli uważasz że dasz radę zostać wojownikiem i zostać filarem drużyny – zapraszamy, czekamy właśnie na ciebie.

 

Zadzwoń, zapytaj - Artur 505-102-708

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Garand
Vismag
Megraf
TON Insitute
Pieczone&Wędzone
Strzelnica Shockfire