Aktualności

Aktualności

Powrót
SZKOLENIE PRAKTYCZNE SPSS

Serdecznie zapraszamy na szkolenie praktyczne z pistoletu SPSS.

SPSS® łączy elementy psychologii, techniki i taktyki strzelectwa. Oparty na silnych, naukowych podstawach zaprojektowany został z myślą o osobach cywilnych, które chcą umieć wykorzystać krótka broń palną.

Dostępne są 4 poziomy zaawansowania kursu SPSS®. Zajęcia prowadzone są w trybie grupowym oraz indywidualnym. Aktualnie prowadzimy rekrutację do dwóch grup początkujących. Zajęcia na tym poziomie obejmują 20 godzin podzielonych na 10 spotkań po 2 godziny każde. Zajęcia odbywać będą się raz w tygodniu w terminie uzgodnionym przez ich Uczestników. Grupy liczą do 7 osób.

Zgłoszenia i pytania należy wysyłać na adres mailowy: zapisy@strzelectwo-legia.pl.

ZAJĘCIA DEDYKOWANE SĄ TYLKO DLA KLUBOWICZÓW CWKS LEGIA WARSZAWA SEKCJA STRZELECKA


Zajęcia prowadzą instruktorzy:

Krzysztof Borys Kruszewski

Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich dydaktyków pracy bronią palną nauczający w segmencie VIP. W latach 90tych wykładowca Wydziału Psychologii oraz Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego specjalizujący się w problematyce konfliktu i psychologii walki. Jest autorem uznanych strzeleckich rozwiązań technicznych, taktycznych i dydaktycznych oraz współautorem programu SPSS®.

 

Krzysztof Igor Kruszewski

Instruktor i Managing Partner w Self Protection Shooting Academy®. Pracy bronią i walki wręcz uczył się od wczesnego dzieciństwa pod okiem takich trenerów jak Marcin Michalik-Lipka (Krav Maga), Andrey Molchanov (Thai Box), Tomasz Piotrkowicz (Karate), Andrzej Pniewski (Kick Boxing), Krzysztof Borys Kruszewski (strzelectwo obronne). Doświadczony instruktor strzelectwa bojowego i samoobrony. Psycholog specjalizujący się w problematyce pracy w sytuacji podwyższonego stresu. Współautor programu SPSS®.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Sejfy
EASTPROD
Megraf
Hubertus Pro Hunting
Malik & Malik
Cenzin
Fundacja Civis Modernus
Achilles Centrum Medyczne
Projekt
Protektor