Aktualności

Aktualności

Powrót
07.10.2017
V Zawody o Puchar Sekcji Strzeleckiej - Wyniki

Dzisiejsze zawody od pierwszej do ostatniej minuty cechowała zacięta, sportowa rywalizacja. Każdy walczył o jak najlepsze miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Sekcji Strzeleckiej...

Smaczki V Pucharu Sekcji Strzeleckiej...
Dwóch Legionistów było bezbłędnych: Czachorowski Krzysztof w Karabinie centralnego zapłonu10 i Ziółkowski Marcin w Trap10.
Wysoki i wyjątkowo równy poziom reprezentowali dziś Zawodnicy strzelający pistolet sportowy 10, w którym o zajmowanych stopniach podium decydowała ilość wewnętrznych dziesiątek.
Jedną z najwyższych w tym sezonie ilości «wewnętrznych dziesiątek» zanotował dziś Kieliszczyk Włodzimierz w Psp30. Było ich aż dziesięć co oczywiście dało bardzo dobry wynik — 285pkt, niestety ten nie zagwarantował zwycięstwa. Ostatecznie lepszy o jeden punkt okazał się Kiliańczyk Piotr z ZKS Warszawa.

W pozostałych konkurencjach również toczyła się wyrównana walka na wysokim poziomie, a jej rezultaty znajdują się w zakładce Zawody pod hasłem Wyniki Zawodów — zapraszamy do lektury.

Dziś jednak najważniejszym wydarzeniem było podsumowanie całego cyklu Zawodów o Puchar Sekcji Strzeleckiej, a wyniki i relacja już wkrótce…

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Garand
Vismag
Megraf