Aktualności

Aktualności

Powrót
15.01.2017
Zawody Otwarte Sekcji Strzeleckiej - Wyniki

Pierwsze w tym roku Zawody Otwarte Sekcji Strzeleckiej z wielu powodów zostaną w naszej pamięci na długo...

Po pierwsze — równolegle do zawodów odbył się I Wirtualny Konkurs Strzelecki CWKS LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka i VR Shooter, ta nowoczesna strzelnica laserowa przypadła do gustu za równo młodym, jak i tym bardziej wytrawnym pasjonatom strzelectwa.

Wyniki
Karabin Wirtualny: 1. Gawryś Dariusz, 2. Gałęzowski Paweł, 3. Jancewicz Maciej
Pistolet Wirtualny: 1. Jancewicz Maciej, 2. Rożniecki Mariusz, 3. Kret Michał

Po drugieza sprawą bardzo wysokich wyników, które uzyskiwali dziś nasi zawodnicy. Zapowiada się kolejny sezon pełen sportowej rywalizacji na wysokim poziomie...

W Pistolecie centralnego zapłonu 10 strzałów Rożniecki Mariusz był bezbłędny, a Ciupiński Maciej pomylił się tylko w ostatnim strzale i zakończył konkurencję z wynikiem 98/100, trzeci był Winkler Michał (93/100).
W Pistolecie sportowym sytuacja się odwróciła. Zwyciężył Ciupiński Maciej, który był o kilka milimetrów od uzyskania kompletu punktów, tym razem to Rożniecki Mariusz zajął drugie miejsce z wynikiem 98/100, na podium stanął również Wawrzak Tomasz uzyskując 95pkt.
W konkurencji Rewolwer centralnego zapłonu rywali zdeklasował Wochnik Michał strzelając 98/100, za nim uplasowali się Rybka Mateusz (88/100) i Sawicki Paweł (79/100).

Pistolet sportowy 30 strzałów zakończył się następująco: 1. Mikołajczak Dariusz (272pkt), 2. Burzykowski Jerzy (265pkt), 3. Karpiński Stanisław (263pkt).
W strzelaniu z Karabinu centralnego zapłonu 10 strzałów stojąc kolejność na podium wyglądała tak: 1. Królikowski Piotr, 2. Wochnik Michał, 3. Mikołajczak Dariusz.
W konkurencji Karabin sportowy 10 strzałów najwyższe lokaty zajęli: 1. Sadowski Daniel, 2. Kubat Grzegorz, 3. Mikołajczak Dariusz.
Rywalizacja w części szybkiej Pistoletu sportowego 10 strzałów to zwycięstwo Sadowskiego Arkadiusza, pozostałe miejsca w czołówce zajęli: 2. Chewiński Andrzej, 3. Grzywacz Tomasz.

W zawodach startowali dziś wyłącznie zawodnicy reprezentujący Sekcję Strzelecką LEGII Warszawa.

Pełny komunikat zamieszczono w zakładce Zawody pod hasłem Wyniki Zawodów.

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Garand
Vismag
Megraf