Klub

Klub

Sekcja młodzieżowa

Sekcja umożliwia młodym ludziom rozpoczęcie uprawiania strzelectwa sportowego oraz doskonalenie umiejętności pod fachową opieką najlepszych trenerów i instruktorów.

Podejmując decyzję o wstąpieniu do klubu najpierw należy zastanowić się z jakiej broni będziemy chcieli strzelać. Strzelectwo sportowe obejmuje 15 konkurencji olimpijskich, podzielonych na trzy grupy: pistolet, karabin i strzelba.


Treningi pistoletowe i karabinowe prowadzone są na strzelnicach przy ul Gen. Witolda Urbanowicza (broń pneumatyczna) i przy ul. Galileusza (broń kulowa), odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 14.30 – 18.30
Kontakt: trener Katarzyna Klepacz-Bartoszek – 693 333 941


Treningi na strzelnicy przy ul Łazienkowskiej (broń pneumatyczna) prowadzone są w poniedziałek i wtorek oraz czwartek i piątek w godz. 15.00-18.00.
Kontakt: instruktor Piotr Szuszczyński — 501 227 174


Treningi śrutowe (strzelba) czyli tzw. strzelanie do rzutków prowadzone są na strzelnicy w Rembertowie na terenie ASW, odbywają się od wtorku do soboty.
Kontakt: trener Iryna Yukhatova – 505 699 265


Treningi trwają około godziny, trenerzy oraz instruktorzy są dostępni na strzelnicy w podanych powyżej terminach, można więc wybrać dogodne dla siebie godziny. Trzeba, jednak wiedzieć, że rozpoczynając przygodę ze strzelectwem należy trenować przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu, aby przyniosły one oczekiwane rezultaty.

Aby rozpocząć przygodę ze strzelectwem wystarczy zadzwonić i umówić się z trenerem na trening zapoznawczy.

Kontakt do biura klubu

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Sekcja Strzelecka  współfinansuje m.st. Warszawa

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

M. St. Warszawa
Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Garand
Vismag
Megraf