Klub

Klub

Sekcja młodzieżowa

Sekcja umożliwia młodym ludziom rozpoczęcie uprawiania strzelectwa sportowego oraz doskonalenie umiejętności pod fachową opieką najlepszych trenerów i instruktorów.

Podejmując decyzję o wstąpieniu do klubu najpierw należy zastanowić się z jakiej broni będziemy chcieli strzelać. Strzelectwo sportowe obejmuje 15 konkurencji olimpijskich, podzielonych na trzy grupy: pistolet, karabin i strzelba.


Treningi pistoletowe i karabinowe prowadzone są na strzelnicy przy ul. Kaliskiego (broń pneumatyczna) i odbywają się od poniedziałku do piątku.

Treningi na strzelnicy przy ul. Łazienkowskiej (broń pneumatyczna) prowadzone są od poniedziałku do piątku.

Treningi śrutowe (strzelba) czyli tzw. strzelanie do rzutków prowadzone są na strzelnicy w Rembertowie al. Gen. Antoniego Chruściela, odbywają się od poniedziałku do soboty.


Treningi trwają około godziny, trenerzy oraz instruktorzy są dostępni na strzelnicy w podanych powyżej terminach, można więc wybrać dogodne dla siebie godziny. Trzeba, jednak wiedzieć, że rozpoczynając przygodę ze strzelectwem należy trenować przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu, aby przyniosły one oczekiwane rezultaty.

Aby rozpocząć przygodę ze strzelectwem wystarczy zadzwonić i umówić się z trenerem na trening zapoznawczy.

Aktualnie prowadzimy nabór do grup trenujących na strzelnicy ul. Kaliskiego 27 (Akademik WAT), zapraszamy młodzież w rocznikach 2007-2011

- umówienie pierwszego treningu oraz więcej informacji - tel. +48 532 692 359

 

Kontakt do biura klubu

 

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Sekcja Strzelecka  współfinansuje m.st. Warszawa

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Sejfy
Megraf
Hubertus Pro Hunting
Malik & Malik
Cenzin
Strzeleckie Zajęcia Sportowe
Fundacja Civis Modernus
Achilles Centrum Medyczne
Projekt
Polski Fundusz Rozwoju