Aktualności

Aktualności

Za nami Finał XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Za nami Finał XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Finał XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży za nami. Legioniści dali z siebie wszystko reprezentując klub oraz woj. Mazowieckie, a efektem takiej postawy jest 1 miejsce w klasyfikacji województw oraz 5 miejsce w klasyfikacji klubowej. W 12 konkurencjach olimpijskich wystartowało 17 naszych zawodników i zawodniczek...

Czytaj więcej >
Ślub Tomasza Bartnika 06.07.2019

Wszystkiego Najlepszego dla Tomka i Weroniki

W minioną sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Siedlcach Tomasz Bartnik oraz Weronika Rosłon wstąpili w związek małżeński. Młodej Parze życzymy wiele miłości, radości, wzajemnego wsparcia oraz szczęścia na Nowej Drodze Życia. Prezes, Zarząd, Pracownicy oraz zawodnicy naszego Klubu.

Czytaj więcej >
Mistrzostwa Strefowe 2019

Mistrzostwa Strefowe 2019

Zakończyliśmy trwające od czwartku Mistrzostwa Strefowe 2019- była to ostatnia szansa dla juniorek młodszych i juniorów młodszych na zakwalifikowanie się do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody prowadzone były

Czytaj więcej >
Informacja dla członków stowarzyszenia

Informacja dla członków stowarzyszenia

W obliczu krążących w środowisku szeroko rozumianej społeczności Legii, nieprawdziwych informacji dotyczących negocjacji umowy dzierżawy działki, na której znajduje się, od blisko 30 lat siedziba Sekcji Strzeleckiej, jak również rzekomych ustaleń z władzami Legia Warszawa S.A. (Legii piłkarskiej), poniżej przekazujemy kilka słów komentarza do rozpowszechnianych spekulacji.

Czytaj więcej >
Dobre wieści z GP Pilzna

Dobre wieści z GP Pilzna

Na trwających właśnie zawodach Grand Prix of Pilsen 2019 Tomasz Bartnik zdobył srebro w konkurencji Karabin pneumatyczny uzyskując wynik 626,4 (finał: 248,6). Julia Grzybowska w konkurencji Karabin pneumatyczny juniorki strzeliła 623,9 pkt wchodząc do finału na drugim miejscu, by w finale ostatecznie zdobyć brąz uzyskując wynik 225,2.

Czytaj więcej >

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

M. St. Warszawa
Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Garand
Vismag
Megraf