Klub

Klub

Kadra Instruktorska

Nasi instruktorzy to bardzo doświadczona grupa osób będących miłośnikami broni, myślistwa oraz sportu strzeleckiego. To przede wszystkim byli zawodnicy sportu wyczynowego, a więc osoby z dużym doświadczeniem, którzy po zakończeniu kariery zaczęli dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

Wśród nich znajdują się medaliści Mistrzostw Polski oraz Europy, trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się szkoleniem zawodników na arenie krajowej jak i międzynarodowej oraz byli trenerzy kadry narodowej.

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają gruntowną wiedzę z zakresu dydaktyki i metodyki nauczania sportu strzeleckiego oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń strzeleckich. Posiadają oni uprawnienia Instruktora Sportu w specjalności Strzelectwo Sportowe oraz uprawnienia do pracy z bronią palną. Wielu z nich jest również licencjonowanymi sędziami strzelectwa sportowego Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Nasi pracownicy są również przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z ich wiedzy, doświadczenia i umiejętności w godzinach funkcjonowania naszych obiektów oraz podczas organizowanych przez nas imprez strzeleckich.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Powerade
Top Gun
Strzelnica
Broń Janki
Samorząd Województwa Mazowieckiego
Elijako-al
M. St. Warszawa
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
Comp