Klub

Klub

Kadra Instruktorska

Nasi instruktorzy to bardzo doświadczone osoby będące miłośnikami broni, myślistwa oraz sportu strzeleckiego. To przede wszystkim byli zawodnicy sportu wyczynowego, którzy po zakończeniu kariery zaczęli dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

Wśród nich znajdują się medaliści mistrzostw Polski oraz Europy, trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się szkoleniem zawodników zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej oraz byli trenerzy kadry narodowej.

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają gruntowną wiedzę z zakresu dydaktyki i metodyki nauczania sportu strzeleckiego oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń strzeleckich. Mają uprawnienia Instruktora Sportu w specjalności Strzelectwo Sportowe oraz dopuszczenie do pracy z bronią palną. Wielu z nich jest również licencjonowanymi sędziami strzelectwa sportowego Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Nasi pracownicy są także przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z ich wiedzy, doświadczenia i umiejętności w godzinach funkcjonowania naszych obiektów oraz podczas organizowanych przez nas imprez strzeleckich.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Sejfy
Megraf
Hubertus Pro Hunting
Malik & Malik
Cenzin
Strzeleckie Zajęcia Sportowe
Fundacja Civis Modernus
Achilles Centrum Medyczne
Projekt
Polski Fundusz Rozwoju