WSPIERAJMY SIĘ!

WSPIERAJMY SIĘ!

WSPIERAJMY SIĘ!

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy udostępniamy wam miejsce gdzie będziemy zamieszczać wizytówki działalności naszych członków, którzy przygotowali specjalne oferty dla swoich klubowych koleżanek i kolegów.  Liczymy na to, że dzięki wzajemnemu wsparciu będzie nam łatwiej przetrwać tę niełatwą sytuację.

Dla tych klubowiczów którzy okażą nasza Legitymację Klubową zostały przygotowane preferencyjne warunki, na oferowane produkty i usługi.

Każdy z naszych członków chcący przedstawić swoją firmę może zgłosić się do nas na
kontakt@strzelectwo-legia.pl

 

 
Aktualizacja: 24.04.2020 r.

Broler.Serwis

Marka Broler.Serwis to ponad 28 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Mercedes-Benz. Jesteśmy niezależnym, kompleksowym serwisem, posiadamy autoryzację BOSCH. Przeprowadzamy przeglądy i naprawy zgodnie z wytycznymi producentów – Mercedes-Benz, BMW, Grupy Volkswagen, Porsche, Jeep i innych. Zapewniamy pełną diagnostykę, naprawy główne i bieżące samochodów z silnikami benzynowymi i Diesla - osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także motocykli. Naprawy silników, automatycznych skrzyń biegów, blacharsko-lakiernicze (likwidacja szkód komunikacyjnych), usługi programowanw ia i chip tuning. Odrestaurowywanie samochodów oraz auto detailing. Wyspecjalizowaliśmy się dystrybucji części do Mercedesów wszystkich typów, jak również do samochodów grupy Volkswagen. Posiadamy doświadczenie w obsłudze firm i instytucji państwowych.

www.brolerserwis.pl

Dla klubowiczów CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na PAKIET SUPER CZYSTE AUTO, który obejmuje:

 • MYJNIĘ komplet - z zewnątrz i wewnątrz
 • ODKAŻANIE KLIMATYZACI specjalnym preparatem Tunap
 • WYMIANĘ FILTRA KABINY
 • OZONOWANIE wnętrza samochodu

CAŁY PAKIET - po więcej informacji kliknij----> PAKIET SUPER CZYSTE AUTO
samochody osobowe - 200 zł netto
SUV - 300 zł netto


loklizacja: ul. Rzemieślników 5/7, 03-684 Warszawa (Zacisze)
tel. (22) 679 99 49
tel. (22) 678 99 55
tel. 500 000 216

broler@bosch-service.pl


 

TTB sp. z o.o.

Zajmujemy się budownictwem tradycyjnym, a także szkieletowym, remontem dachów, instalatorstwem hydraulicznym.
Posiadamy długoletnie doświadczenie. Rzetelnie i indywidualnie podchodzimy do każdego zagadnienia.

tel. 601-89-59-58

Preferencyjne warunki współpracy po okazaniu Legitymacji Klubowej CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka.


SEJFY.PL

 

Dostarczamy sejfy,  szafy na broń i kasy pancerne. Robimy szafy na wymiar, wiele opcji wyposażenia wnętrz także ekskluzywnych.
Dla członków CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka przygotowaliśmy specjalne rabaty.

www.Sejfy.PL


BioGun.PL

Produkujemy płyny antybakteryjne, w składzie 75% czysty spirytus. Można wykorzystać do dezynfekcji rąk oraz powierzchni.
Co dziesiątą butelkę przeznaczamy na cele charytatywne dla potrzebujących.

www.BioGun.pl

tel. +48 533 888 866


Wydawnictwo Bajka

 

Najlepsze polskie książki dziecięce!

 • Ponad sto tytułów do wyboru
 • Książki do czytania i do zabawy
 • Papierowe i kartonowe
 • Bajki, baśnie, powieści fantasy, książki detektywistyczne, aktywnościowe, edukacyjne
 • Dla dzieci w różnym wieku
 • Mądre, zabawne, pięknie wydane
 • Wielokrotnie nagradzane w kraju i zagranicą

Zapraszamy do sklepu internetowego:

www.bajkizbajki.pl

Dodatkowy rabat 20% od naszych cen sklepowych (są znacznie niższe od cen w księgarniach) dla klubowiczów CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka (a także ich Krewnych i Znajomych) z kodem #LegiaSekcjaStrzelecka

Promocja trwa do 31 maja br.

Wysyłka kurierem DHL w ciągu dwóch dni roboczych.

 


 Polpak Poland Sp. z o.o.

 

     

Rodzinna firma Polpak Poland Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku i jest dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń audio hi-fi, kina domowego i instalacyjnych AV dla wymagających miłośników najlepszego dźwięku i obrazu. Jesteśmy również właścicielem marki i producentem urządzeń audio hi-fi TAGA Harmony, które charakteryzują rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Naszym celem jest przyjazna, kompleksowa obsługa Klientów i Partnerów w zakresie dostaw świetnych urządzeń klasy high-end i hi-fi, profesjonalnego doradztwa oraz pełnego wsparcia przed i po zakupie. Naszą pasję konsekwentnie realizujemy od początków założenia firmy.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy
Al. Jerozolimskich 331A, Reguły k/Warszawy(skrócone godziny otwarcia w czasie pandemii od 12.00-17.00 od poniedziałku do piątku) oraz do naszego sklepu Internetowego.

www.polpak.com.pl
www.sklep.polpak.com.pl
www.TagaHarmony.com


Zapewniamy specjalne rabaty po okazaniu Legitymacji Klubowej CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka.
Dla zamówień internetowych podaj w uwagach kod  #LegiaSekcjaStrzelecka.

 

 


OZONOWANIE- F.H.U. Daniel Szuszczyński

Działanie ozonu w zasadzie polega na gwałtownym utlenianiu. Napotykając na różne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu ozon wchodzi z nimi w reakcję chemiczną powodując ich utlenienie. Trzeci atom tlenu w jego cząsteczce sprawia, że ozon jest bardzo reaktywny (aktywny chemicznie) - bardzo łatwo reaguje z cząsteczkami zanieczyszczeń takimi jak zapachy, bakterie, wirusy lub pleśni. Rozkłada je, w mniej złożone, i zwykle mniej szkodliwe cząsteczki. Pozostały ozon samoczynnie rozpada się z powrotem do tlenu, co sprawia, że jest on bardzo przyjazny środowisku. Czyszczenie pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest dużo bardziej efektywne, niż tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych.

tel. 500 201 507

Preferencyjne warunki współpracy po okazaniu Legitymacji Klubowej CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka.

 


MKZ Partnerzy

 

Kancelaria Prawno-Podatkowa Michalak Kosicka Zawolski i Partnerzy Radcowie Prawni w poczuciu koleżeńskiej wspólnoty strzeleckiej i hubertowskiej oferuje kolegom i koleżankom wsparcie
i doradztwo, co może pomóc w rozwiązywaniu ich aktualnych problemów zawodowych, czy biznesowych.

Artur Zawolski radca prawny, Partner, członek Sekcji Strzeleckiej tel. 500 237 346 
 

 


OTO!SUSHI

Restauracja OTO!SUSHI proponuje 20% rabatu na dział #zostajewdomuMENU w specjalnie stworzonym menu, które znajdziecie pod linkiem:  https://www.oto-sushi.pl/menu. Przy zamówieniu wystarczy wpisać
kod rabatowy OTOLEGIA, a w komentarzu podać numer legitymacji klubowej CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka. Rabat naliczy się automatycznie. Kod działa tylko przy zamówieniach składanych za pośrednictwem strony internetowej lub naszej aplikacji.
 
 Kod QR do aplikacji
 

 

 

 

 

 


Apache Polska

Apache Polska jako partner Six Payment Services, jako partner PayU oferuje kupon o wartości 500 pln dla członków CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka do wykorzystania na wszystkie oferowane usługi płatności elektronicznych :

 • Dzierżawa terminali płatniczych
 • Usługa dostępu do platformy generującej  linki płatnicze do transakcji na odległość
 • Płatności eCommerce

Zgłoszenia prosimy kierować na mail:
Legia@apachegroup.eu

 


Drukarnia Megraf

Drukarnia Megraf jest firmą rodzinną  działającą na rynku od 27 lat. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie, dbając o jakość i terminowość, to jest dla nas najważniejsze dzięki temu klienci są zawsze zadowoleni. Wszystkie procesy produkcyjne są wykonywane we własnym zakresie co gwarantuje pełną kontrolę produkcji oraz krótki czas realizacji. Inwestujemy w najnowsze technologie co daje nam możliwość wykonania prac na różnych surowcach w różnych technologiach.

www.megraf.pl

tel. +48 602 229 223

Preferencyjne warunki współpracy po okazaniu Legitymacji Klubowej CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka.

 


CHWALIBÓG Motors

 

 

Proponujemy Państwu swojego usługi  z zakresu napraw mechanicznych, blacharsko-lakierniczych, likwidacji szkód komunikacyjnych, holowania aut zarówno tych dostawczych jak i osobowych, a także wynajmu pojazdów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do wszelkiego rodzaju napraw samochodowych. Nasza flota pojazdów specjalistycznych pomocy drogowej  spełnia najwyższe standardy obecne na rynku. Posiadamy pełen wachlarz aut do wynajmu, od małych aut miejskich (Kia, Skoda, Opel) do klasy PREMIUM (Lexus, Infiniti, Mercedes).

www.chwalibog-motors.pl

tel. 534-448-448   

Zapewniamy specjalne rabaty partnerskie po okazaniu Legitymacji Klubowej CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka.


Broler.Serwis

Marka Broler.Serwis to ponad 28 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Mercedes-Benz. Jesteśmy niezależnym, kompleksowym serwisem, posiadamy autoryzację BOSCH. Przeprowadzamy przeglądy i naprawy zgodnie z wytycznymi producentów – Mercedes-Benz, BMW, Grupy Volkswagen, Porsche, Jeep i innych. Zapewniamy pełną diagnostykę, naprawy główne i bieżące samochodów z silnikami benzynowymi i Diesla - osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także motocykli. Naprawy silników, automatycznych skrzyń biegów, blacharsko-lakiernicze (likwidacja szkód komunikacyjnych), usługi programowania i chip tuning. Odrestaurowywanie samochodów oraz auto detailing. Wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji części do Mercedesów wszystkich typów, jak również do samochodów grupy Volkswagen. Posiadamy doświadczenie w obsłudze firm i instytucji państwowych.

www.brolerserwis.pl

Zapewniamy specjalne rabaty partnerskie po okazaniu Legitymacji Klubowej CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka.


Pieczone&Wędzone

 • Mięso z hodowli bez antybiotyków
 • Dziczyzna z polskich lasów
 • Tylko naturalne składniki
 • Wędzone naturalnym dymem

www.pieczoneiwedzone.pl

Wysyłka kurierem w 24h. Kurier dostarczy przesyłkę pod drzwi bezkontaktowo.

Rabat dla klubowiczów CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka z kodem #LegiaSekcjaStrzelecka


Cukiernia Ćwiek

 • Pielęgnujemy polską tradycję cukierniczą.
 • Dbamy, aby nasze wyroby miały niepowtarzalny smak.
 • Składniki z których powstają nasze słodkości trafiają
  do nas od wyselekcjonowanych polskich dostawców.

www.cukierniacwiek.pl

Dostawa na terenie Warszawy GRATIS.

Rabat dla klubowiczów CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka z kodem #LegiaSekcjaStrzelecka

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a my przypomnimy Ci o zawodach klubowych oraz powiadomimy o najważniejszych aktualnościach.

Partnerzy

Alfa Charlie
OtoSushi
Top Gun
Strzelnica
Legia Warszawa Sekcja Kolarska
Coca Cola
Sejfy
EASTPROD
Garand
Vismag
Megraf
TON Insitute
Pieczone&Wędzone